EBMPAPST 4412F 119x119x25mm 12V DC Axial Kompakt Fan
%35
1.538,18 TL
2.366,43 TL
Kategori
Marka
Stok Adedi
85 Adet
Fiyat
37,00 EUR + KDV
* 156,71 TL den başlayan taksitlerle!
EBMPAPST 4412F 119x119x25mm 12V DC Axial Kompakt Fan
Teknik Özellikler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | EBMPAPST |
| Model | 4412F |
| Fan Tipi | DC Eksenel Kompakt Fan |
| Nominal Gerilim | 12 VDC |
| Gerilim Aralığı | 6 – 15 VDC |
| Ölçü | 119 x 119 x 25 mm |
| Devir Hızı | 2900 RPM |
| Güç Tüketimi | 4.9 W |
| Akım | 0.41 A |
| Maksimum Hava Debisi | 160 m³/h |
| Hava Debisi | 94.1 CFM |
| Gürültü Seviyesi | 43 dB(A) |
| Rulman Tipi | Ball Bearing |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C / +70°C |
| Gövde Malzemesi | Cam elyaf takviyeli PBT plastik |
| Kanat Malzemesi | Cam elyaf takviyeli PA plastik |
| Ağırlık | 175 g |
| Motor Koruması | Ters polarite ve rotor kilit koruması |
| Onaylar | CE, UL, CSA, VDE |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!