EBMPAPST 5656S 119x119x38 mm 230VAC Axial kompakt Fan
%5
4.155,96 TL
4.374,69 TL
Kategori
Marka
Stok Adedi
0 Adet
Fiyat
68,40 EUR + KDV
* 423,42 TL den başlayan taksitlerle!
EBMPAPST 5656S 119x119x38 mm 230VAC Axial kompakt Fan
Teknik Özellikler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | EBMPAPST |
| Model | 5656S |
| Fan Tipi | AC Eksenel Kompakt Fan |
| Nominal Gerilim | 230 VAC |
| Frekans | 50 Hz |
| Ölçü | 119 x 119 x 38 mm |
| Devir Hızı | 2600 RPM |
| Güç Tüketimi | 19 W |
| Akım | 0.09 A |
| Maksimum Hava Debisi | 160 m³/h |
| Gürültü Seviyesi | 47 dB(A) |
| Rulman Tipi | Ball Bearing |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C / +60°C |
| Gövde Malzemesi | Döküm alüminyum |
| Kanat Malzemesi | Metal |
| Motor Koruması | Impedance protected |
| Hava Akış Yönü | Destek kolları üzerinden çıkış |
| Onaylar | CE, UL, VDE |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!