EBMPAPST 7114N Ø150x38 mm 24VDC Axial Kompakt Fan
%35
5.986,42 TL
9.209,88 TL
Kategori
Marka
Stok Adedi
76 Adet
Fiyat
144,00 EUR + KDV
* 609,92 TL den başlayan taksitlerle!
EBMPAPST 7114N Ø150x38 mm 24VDC Axial Kompakt Fan
Teknik Özellikler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | EBMPAPST |
| Model | 7114N |
| Seri | 7100N Series |
| Fan Tipi | DC Eksenel Kompakt Fan |
| Nominal Gerilim | 24 VDC |
| Gerilim Aralığı | 12 – 30 VDC |
| Ölçü | Ø150 x 38 mm |
| Devir Hızı | 2850 RPM |
| Güç Tüketimi | 12 W |
| Akım | 0.50 A |
| Maksimum Hava Debisi | 308 m³/h |
| Hava Debisi | 212 CFM |
| Gürültü Seviyesi | 53 dB(A) |
| Rulman Tipi | Ball Bearing |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C / +72°C |
| Gövde Malzemesi | Döküm alüminyum |
| Kanat Malzemesi | Boyalı çelik sac |
| Ağırlık | 620 g |
| Bağlantı Tipi | AWG 22 kablo |
| Motor Koruması | Ters polarite ve rotor kilit koruması |
| Onaylar | CE, UL, CSA, VDE |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!