EBMPAPST DV 6224 Ø172x51 mm 24VDC Diyagonal Kompakt Fan
%5
11.796,78 TL
12.417,66 TL
Kategori
Marka
Stok Adedi
0 Adet
Fiyat
194,16 EUR + KDV
* 1.201,90 TL den başlayan taksitlerle!
EBMPAPST DV 6224 Ø172x51 mm 24VDC Diyagonal Kompakt Fan
Teknik Özellikler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | EBMPAPST |
| Model | DV 6224 |
| Fan Tipi | DC Diyagonal Kompakt Fan |
| Seri | S Series |
| Nominal Gerilim | 24 VDC |
| Gerilim Aralığı | 16 – 28 VDC |
| Ölçü | Ø172 x 51 mm |
| Devir Hızı | 4300 RPM |
| Güç Tüketimi | 40 W |
| Maksimum Hava Debisi | 540 m³/h |
| Gürültü Seviyesi | 63 dB(A) |
| Rulman Tipi | Ball Bearing |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C / +75°C |
| Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| Kanat Malzemesi | Cam elyaf takviyeli PA plastik |
| Ağırlık | 0.82 kg |
| Hava Akış Yönü | Destek kolları üzerinden çıkış |
| Dönüş Yönü | Rotor tarafından bakıldığında saat yönünün tersine |
| Motor Koruması | Ters polarite ve rotor kilit koruması |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!