EBMPAPST W2E142-BB01-01 172x150x51 mm 230VAC Axial Kompakt Fan
%5
4.141,47 TL
4.359,44 TL
Kategori
Marka
Stok Adedi
0 Adet
Fiyat
68,50 EUR + KDV
* 421,95 TL den başlayan taksitlerle!
EBMPAPST W2E142-BB01-01 172x150x51 mm 230VAC Axial Kompakt Fan
Teknik Özellikler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | EBMPAPST |
| Model | W2E142-BB01-01 |
| Motor | M2E068-DF |
| Fan Tipi | AC Eksenel Kompakt Fan |
| Nominal Gerilim | 230 VAC |
| Frekans | 50 / 60 Hz |
| Ölçü | 172 x 150 x 51 mm |
| Devir Hızı | 3300 RPM (50 Hz) |
| Güç Tüketimi | 26 W |
| Akım | 0.12 A |
| Maksimum Hava Debisi | 330 m³/h |
| Gürültü Seviyesi | 52 dB(A) |
| Rulman Tipi | Ball Bearing |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C / +60°C |
| Gövde Malzemesi | Döküm alüminyum |
| Kanat Malzemesi | Sac çelik |
| Ağırlık | yaklaşık 1.0 kg |
| Bağlantı Tipi | Flat pin terminal |
| Motor Koruması | Impedance protected |
| Dönüş Yönü | Rotor tarafından bakıldığında saat yönünün tersine |
| Hava Akış Yönü | Destek kolları üzerinden çıkış |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!