EBMPAPST W2E250-HL06-01 Ø250 mm 230V AC Axial Fan
%5
5.273,93 TL
5.551,51 TL
Kategori
Marka
Stok Adedi
161 Adet
Fiyat
86,80 EUR + KDV
* 537,33 TL den başlayan taksitlerle!
ÜRÜN KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN..
EBMPAPST W2E250-HL06-01 Ø250 mm 230V AC Axial Fan
Teknik Özellikler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | EBMPAPST |
| Model | W2E250-HL06-01 |
| Fan Tipi | AC Eksenel Fan |
| Nominal Gerilim | 230 VAC |
| Frekans | 50 Hz |
| Fan Çapı | 250 mm |
| Ölçü | Ø250 mm |
| Devir Hızı | 2550 RPM |
| Güç Tüketimi | 70 W |
| Akım | 0.31 A |
| Maksimum Hava Debisi | 1450 m³/h |
| Gürültü Seviyesi | 66 dB(A) |
| Rulman Tipi | Ball Bearing |
| Koruma Sınıfı | IP44 |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C / +55°C |
| Gövde Malzemesi | Döküm alüminyum |
| Kanat Malzemesi | Siyah boyalı sac metal |
| Motor Koruması | Termik koruma |
| Dönüş Yönü | Rotor tarafından bakıldığında saat yönünün tersine |
| Hava Akış Yönü | Destek kolları üzerinden çıkış |
| Onaylar | CE, UL, VDE |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
MUADİLLERİ